پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تقدیر فرماندار الیگودرز از مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان
بازدید : 60 6 خرداد 1400 ساعت 13:1 شماره :85523

تقدیر فرماندار الیگودرز از مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان

در دیدار مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان با فرماندار الیگودرز که در محل فرمانداری این شهرستان با حضور معاونین اداره کل، روسای ادارات مهندسی و مدیریت عملکرد اداره کل، بخشداران بخش های تابعه شهرستان الیگودرز و دیگر مقامات شهرستان برگزار شد، ماشاالله نعمتی فرماندار شهرستان الیگودرز بابت اجرای پروژه های مختلف انجام شده منجمله آبخیزداری و جنگلکاری از شیرزاد نجفی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان تقدیر و قدردانی کرد و خواستار توجه به تامین تجهیزات و ادوات اطفاء حریق شد.

در ادامه مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان ضمن قدردانی از همراهی و تعامل سازنده فرماندار شهرستان، به تشریح اقدامات انجام شده در شهرستان پرداخت و بیان کرد: در الیگودرز اقداماتی همچون، مطالعه حوزه های آبخیز، تولید نهال در نهالستان جدید الاحداث حوضیان، احداث پاسگاه حفاظتی شول آباد، تامین اعتبار جهت احداث پاسگاه حفاظتی در منطقه بشارت، بکارگیری نیرو جهت پیشگیری از وقوع و اطفاء حریق، ایجاد پاسگاه سیار کنترل قاچاق چوب و... در دست اقدام است که بزودی انجام خواهد شد.

 شیرزاد نجفی خواهان همکاری و همراهی فرماندار، بخشداران بخش های تابعه شهرستان، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها در امر اطفاء حریق با منابع طبیعی شد و افزود: همه با هم بایستی دست به دست هم دهیم و از انفال مراقبت کنیم؛ همچنین از برداشت غیرمجاز درختان بنه توسط افراد غیربومی و سودجو جلوگیری بعمل آوریم.

گفتنی است در پایان، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان و هیات همراه، از ذخیره گاه جنگلی گایکان شهرستان الیگودرز بازدید بعمل آوردند.

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
لینک ها