پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - در ۶ ماهه اول سال، جشن انفال صورت خواهد گرفت
بازدید : 66 20 تير 1400 ساعت 8:56 شماره :86970
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان:
در ۶ ماهه اول سال، جشن انفال صورت خواهد گرفت

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان در جلسه شورای معاونین اداره کل از برگزاری جشن انفال در ۶ ماهه اول سال خبر داد و گفت: با توجه به اینکه در کشور با کمبود برق مواجه هستیم، بر همه ما واجب است که صرفه جویی در مصرف برق را در دستور کار خود قرار داده و بایستی بر اساس و مبنای استانداردهای شرکت توزیع برق، از لوازم برقی استفاده نمائیم تا کشور با چالش بی برقی مواجه نشود.

 شیرزاد نجفی رعایت پروتکل های بهداشتی، پیشگیری از حریق، رفع تداخلات مرزی با برخی از استان های همجوار، شروع ساخت فاز دوم ساختمان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، احاله مدیریت بام و... را مهم برشمرد و افزود: تا پایان سالجاری، ۵ پاسگاه جنگلی در شول آباد، سپیددشت، میربگ جنوبی، چم چیت و بشارت به بهره برداری کامل خواهد رسید.

وی حل مشکل مسکن پرسنل، جذب همیاران طبیعت، احداث پارک آبخیز، ساماندهی نیروهای یگان، تقویت گشت زنی ها خصوصا در روزهای تعطیل، حل مشکل دفاتر ثبت تخلفات در برخی شهرستان، نظارت بر بندهای آبخیزداری، انجام تعهدات تخریب های سنواتی و... را از جمله مواردی دانست که بایستی مد نظر باشد و تصریح کرد: از همه می خواهم که تلاش خود را مضاعف نموده تا در سال ۱۴۰۰ در ۳ پروژه محوری و ۱۴ پروژه شاخص ( ۱۴۰۰۱۴۳ )، شاهد شکوفایی و شاخص بودن منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان در کشور باشیم.

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
لینک ها