پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تبیین و تشریح برش شهرستانی هر شهرستان در راستای انجام تعهدات 1400*14*3
بازدید : 56 29 تير 1400 ساعت 12:32 شماره :87288

تبیین و تشریح برش شهرستانی هر شهرستان در راستای انجام تعهدات 1400*14*3

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان در حاشیه جلسه شورای معاونین و روسای ادارات منابع طبیعی شهرستانها، برش شهرستانی هر شهرستان را در راستای انجام تعهدات 3*14*1400 تشریح کرد و گفت: حفاظت از كلیه عرصه‌های منابع طبیعی از وظایف حاكمیتی ادارات منابع طبیعی می‌باشد كه دولت‌ها در حفظ و حراست آن تلاش‌های فراوانی نموده‌اند.

شیرزاد نجفی برش شهرستانی هر شهرستان را تشریح کرد و اظهار داشت: تعهدات هر حوزه بایستی تا پایان سال انجام گیرد و برش شهرستانی هر شهرستان در راستای انجام تعهدات 3*14*1400 در دستور کار قرار گیرد.

وی حفاظت و حراست از عرصه های جنگلی و مرتعی، سرکشی به دیده بانان، جنگل گردشی نیروهای یگان حفاظت از مناطق بنه خیز جهت جلوگیری از کت زنی، نظم و انضباط کاری، نظارت بر اکیپ های اطفاء حریق، حضور به موقع در مهار آتش سوزی ها، برقرار نمودن و نظارت مستمر بر ایست های بازرسی و... را مهم دانست و بیان کرد: همه ما بایستی با جدیت، پشتکار، تلاش مضاعف و عملکرد صحیح، از تخلفات حوزه منابع طبیعی ممانعت بعمل آوریم.

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
لینک ها