پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نخستین نشست شورای حقوقی و قوانین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان برگزار شد
بازدید : 233 18 مرداد 1400 ساعت 11:27 شماره :87740

نخستین نشست شورای حقوقی و قوانین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان برگزار شد

نشست شورای حقوقی و قوانین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان با حضور سه تن از قضات شعب ویژه رسیدگی به پرونده های منابع طبیعی استان با حضور روسا و کارشناسان حقوقی شهرستان ها در راستای رفع ابهام و‌ پرسش های حقوقی و برشمردن چالش های قضایی پیش روی ادارات در روند رسیدگی به پرونده ها در سالن جلسات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان برگزار گردید.

 در این نشست، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان خواهان رفع چالش های قضایی پیش روی ادارات منابع طبیعی شد و گفت: برخورد قاطع با متخلفین مادتین به خصوص قطع درختان، زغال، متصرفین اراضی ملی، برداشت غیرمجاز گیاهان دارویی، برخورد با دامداران غیرمجاز و... بایستی در دستور کار روسای شهرستان ها قرار گیرد.

 شیرزاد نجفی سرعت عمل در پیگیری پرونده های منابع طبیعی تا صدور رای را مهم برشمرد و اظهار کرد: حتما بایستی همه تلاش کنیم و از تخریب اراضی ملی و دست اندازی به عرصه های جنگلی و مرتعی جلوگیری کنیم.

 در ادامه، قضات دادگستری نیز ارتباط مستمر، همکاری و همفکری روسای شهرستان ها با روسای دادسراها و قضات را بسیار مهم دانستند و اظهار داشتند: نسبت به اجرای حکم، توقیف خودروهای متخلف، ضبط ادوات و... با دادسراها مکاتبه کنید.

 
 | 
اخبار مرتبط
بررسی و رفع ابهام و‌ پرسش های حقوقی و برشمردن چالش های قضایی پیش روی شهرستان های تابعه در روند رسیدگی به پرونده ها
مهم بودن دفاتر ثبت تخلفات و نحوه پیگیری ها توسط روسای ادارات منابع طبیعی هر شهرستان
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
لینک ها