پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کارگاه آموزشی اجرای سامانه مدیریت بهره برداری و حمل چوب آلات در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان برگزار شد
بازدید : 53 30 آذر 1400 ساعت 12:19 شماره :92016

کارگاه آموزشی اجرای سامانه مدیریت بهره برداری و حمل چوب آلات در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیز‌داری استان لرستان، این کارگاه به ریاست سنجابی معاونت فنی و با حضور میردریکوند رئیس حراست، ولی پور رئیس مدیریت عملکرد و بازرسی، دارایی کارشناس مسئول بهره برداری برگزار گردید.

در این راستا معاونت فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان اظهار کرد: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی، اجرای دقیق و منظم سامانه مدیریت بهره برداری و حمل چوب آلات، در خصوص کنترل و مقابله سیستمی با قاچاق چوب آلات در راستای همکاری صورت پذیرفته فی مابین سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

حجت اله سنجابی خاطرنشان نمود: در این کارگاه تبادل نظر به منظور رفع ابهامات در خصوص سامانه مدیریت بهره برداری و حمل چوب آلات و  موارد بسیار حائز اهمیتی دیگری در این خصوص، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی آموزش و نحوه ورود اطلاعات، بازدید از درختان مورد نظر قبل و بعد از قطع، صورتجلسات قبل و بعد از قطع درختان و ارائه برگ باسکول را مهم تلقی کرد و بیان داشت: تحت هیچ عنوان نباید برای درختان حریم رودخانه که مجاور اراضی مستثنیات هستند مجوز قطع صادر شود.

سنجابی در پایان گفت: بدون تایید کارگروه و مهر برجسته اداره شهرستان مربوطه، مجوز حمل چوب آلات نباید صادر و صدور مجوز بایستی حاوی زمان و تاریخ بر اساس فاصله زمانی مبدا تا مقصد باشد.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
لینک ها