پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - لزوم اجرای انجام مصوبات بسیار مهم است
بازدید : 46 11 دی 1400 ساعت 11:33 شماره :92407
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان:
لزوم اجرای انجام مصوبات بسیار مهم است
 

به گزارش روابط عمومی منابع طبیعی استان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان در حاشیه جلسه شورای معاونین منابع طبیعی لزوم اجرای انجام مصوبات را بسیار مهم دانست و گفت: همه با هم بایستی با تلاش شبانه‌روزی و فعالیت‌های مستمر و جهادی در راستای اجرای طرح ها و تعهدات ابلاغی گام برداریم.

 شیرزاد نجفی به مباحثی همچون، کاداستر اراضی ملی، ساماندهی نیروهای یگان و سامانه اتوماسیون اداری گریزی زد و اظهار کرد: طبق آمار در کل کشور تا اول دی ماه، میانگین بارش ۴۰ میلی متر بوده که این کمبود بارش و تغییر اقلیم نگران کننده و زنگ خطری برای منابع طبیعی بشمار می آید.

وی با تقدیر از دستگاه قضا که اجرای حکم را برای منابع طبیعی در برخی موارد تسهیل نموده اند و اجازه اجرای حکم را به مامور منابع طبیعی داده اند، افزود: اجرای پویش جنگل کاری، تولید نهال، اتمام کاداستر اراضی ملی، اجرای اولیه اتوماسیون ملی فراگستر، سامانه های منابع طبیعی، کمیته های هفتگانه و... را همه باید در دستور کار خود قرار دهند.

نجفی در پایان بار دیگر بر لزوم اجرای انجام مصوبات تاکید کرد و تصریح نمود: شعار نویسی آزاد راه، تکمیل پروژه های نیمه تمام آبخیزداری، تامین اعتبار برای بندهای آسیب دیده، گشت زنی های شبانه نیروهای یگان، پیشگیری از تخریب، ساماندهی اموال، برگشت اراضی قلعه گل به ملی، مانیتورینگ خودروها، افتتاح پاسگاه های حفاظتی و....فراموش نشود و ضمن پیگیری، نتیجه بایستی به دفتر مدیر ارسال گردد.

 

 | 
اخبار مرتبط
برگزاری جلسه شورای معاونین در اداره منابع طبیعی شهرستان بروجرد
هم اکنون اولین جلسه شورای معاونین منابع طبیعی استان لرستان در سال ۹۹ با دستور کار: حفاظت و صیانت از جنگل ها و مراتع، بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه های سال ۹۸ برنامه ریزی برای پروژه های سال ۹۹ در اداره کل منابع طبیعی استان در حال برگزاریست.
جلسه شورای معاونین وستاد اقامه نماز اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
لینک ها