پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مراسم گرامیداشت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، دومین سالروز شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی، رحلت آیت الله مصباح یزدی و مراسم ۹ دی
بازدید : 39 13 دی 1400 ساعت 13:12 شماره :92482
در نمازخانه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان برگزار شد:
مراسم گرامیداشت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، دومین سالروز شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی، رحلت آیت الله مصباح یزدی و مراسم ۹ دی

با حضور حجت السلام والمسلمین حیات الغیب مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل و کارکنان اداره کل و شهرستان خرم آباد، مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، دومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی، سالروز رحلت آیت الله مصباح یزدی و مراسم ۹ دی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل؛ در این مراسم، سخنران جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین حیات الغیب مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان، ضمن تسلیت دهه شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا ( س ) با برشمردن صفات و اخلاقیات برجسته شهید سلیمانی بر نقش مثبت آنها در اعتلای اهداف نظام تاکید نمود. 

وی به بصیرت مردم در لحظه های حساس انقلاب و بر ملا شدن طراحی ها و پوچ شدن دسیسه های دشمنان گریزی زد و تصریح نمود: مکتب شهید حاج‌ قاسم سلیمانی اعتقاد و ایمان به دین بود.

حیات الغیب در ادامه نقش برجسته حضرت فاطمه ( س ) این بانوی بزرگ اسلام در راستای بصیرت افزایی جامعه را مهم دانست و گفت: بصیرت فاطمی درس بزرگی است که مردم ایران در روز نهم دی با تاسی از رهنمودهای رهبرشان به جهانیان نشان دادند و باید در راستای تقویت این آموزه ارزشمند همه کوشا باشیم.

وی در پایان به تناسب جلسه و به امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و افزود: امر به معروف و نهی از منکر از دو واژه مقدس تشکیل شده که در چندین جای قرآن در آن اسم به میان آمده و از فروعات دین است.

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
لینک ها