پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مراسم تجلیل از بانوان برتر در حوزه عفاف و حجاب برگزار شد
بازدید : 74 21 دی 1400 ساعت 14:34 شماره :92729

مراسم تجلیل از بانوان برتر در حوزه عفاف و حجاب برگزار شد

مراسم تجلیل از بانوان نمونه محجبه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان با حضور شیرزاد نجفی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان و حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی حیات الغیبی مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در منابع طبیعی و آبخیزداری استان در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان حجاب را به معنی پوشش بیرونی و عفاف را به معنای پوشش درونی برشمرد و حجاب را تنها مختص زنان جامعه ندانست.

شیرزاد نجفی با تأکید بر نقش زنان کارمند در تاثیرگذاری بر اذهان جامعه گفت: حضور بانوان مؤمن با حجاب برتر اسلامی در عرصه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی به‌ خصوص در نقش یک کارمند یکی از روش‌های موثر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه می باشد.

وی با بیان اینکه عفاف و حجاب یکی از عوامل مهم موفقیت بانوان مومن مسلمان در جامعه است، گفت: عفاف و حجاب شکل دهنده روابط صحیح اجتماعی و تقویت کننده روابط عاطفی در خانواده است.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی حیات الغیبی ضرورت ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را جزو ضروریت های جامعه دانست و خاطر نشان کرد: عفاف و حجاب در ذات و فطرت انسان ها نیز نهادینه می باشد.

در پایان مراسم به ۳ نفر از بانوان با اهداء لوح و جوایزی تجلیل بعمل آمد. 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
لینک ها